Strona główna » Aktualności » Bez kategorii » Małgorzata Piątkowska – notka biograficzna

Małgorzata Piątkowska – notka biograficzna

Biografia Małgorzaty Piątkowskiej

Małgorzata Piątkowska, pedagog, absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie i wszechstronne kompetencje związane z wdrażaniem i stosowaniem najnowszych technologii informacyjno-informatycznych w wielu środowiskach oświatowo-wychowawczych, zwłaszcza osób z niepełnosprawnością. Współzałożycielka Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO, Stowarzyszenia Przyjaciół Galerii ,,Sztuka Niepełnosprawnych Wśród Nas”, Federacji Mazowia.

Brała liczny udział w projektach finansowanych ze środków europejskich, których realizacja ukierunkowana była na rozwój aktywności osób z niepełnosprawnościami, przede wszystkim w zakresie życia społecznego i zawodowego. W latach 1993-2009 była związana z Fundacją Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo, jako wykładowca kursów komputerowych stacjonarnych oraz w systemie blended-learning na bazie autorskiego programu i dyrektor Niepublicznej Placówki Oświatowej.

Członek Grupy Użytkowników Systemu TeX. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Egzaminator Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL – European Computer Driving Licence.

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *