Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Lifestyle » Oferta bukmachera Fortuna

Oferta bukmachera Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie może się poszczycić bardzo rozbudowaną ofertą sportową i atrakcyjnymi propozycjami bonusów dla nowych i stałych graczy. Zobacz, co możesz zyskać, zakładając konto u tego operatora.

Fortuna zakłady bukmacherskie – oferta dla nowych i stałych graczy

Organizator zakładów sportowych Fortuna przygotował dla użytkowników ciekawą ofertę bukmacherską, która obejmuje ponad 30 dyscyplin. Są to zarówno najpopularniejsze sporty, w tym koszykówka, siatkówka, piłka nożna, hokej na lodzie czy tenis, jak i bardziej niszowe dyscypliny: snooker, squash lub szachy. Proponuje także ofertę e-sportów oraz kategorii pozasportowych, np. z zakresu rozrywki czy polityki. Operator ma w ofercie zakłady pre-match oraz live. Dużym zainteresowaniem graczy cieszą się też zakłady specjalne, zapewniające nie tylko spore wygrane, ale również emocje i zabawę.

Dużą zaletą bukmachera jest atrakcyjna propozycja promocji dla zarejestrowanych użytkowników. Szczególnie korzystnie prezentuje się oferta dla nowych graczy, dzięki której typerzy mogą otrzymać ponad 2000 zł.

Fortuna – bonus powitalny na start

Bukmacher Fortuna bonus powitalny oferuje wszystkim nowym użytkownikom. Bonus powitalny możesz otrzymać, wpisując w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym specjalny kod. Aktualne kody Fortuna znajdziesz na stronie ZawodTyper.pl. Umożliwiają one skorzystanie z bardzo korzystnej oferty, składającej się z bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka oraz freebetu.

Fortuna – zakłady bukmacherskie od depozytu

Pierwszym bonusem, który możesz otrzymać po zarejestrowaniu konta i wpisaniu specjalnego kodu dostępnego na ZawodTyper.pl, jest bonus od depozytu. Wynosi on maksymalnie 1000 zł. To oznacza, że jeśli wpłacisz na swoje konto w serwisie 1000 zł, drugie tyle dostaniesz zupełnie za darmo od bukmachera.Fortuna zakłady bukmacherskie

Kody Fortuna na zakład bez ryzyka

Drugim korzystnym bonusem od Fortuny jest cashback o wartości 120 zł. Aby z niego skorzystać, wpisz wspomniany kod w odpowiednim miejscu podczas procesu rejestracji. To szczególnie lubiany przez graczy rodzaj promocji. Polega bowiem na tym, że jeżeli obstawisz zakład i go przegrasz, to bukmacher zwróci Ci postawioną kwotę na osobiste konto w systemie. Wybierając więc cashback, nic nie ryzykujesz, nawet w przypadku przegranej.

Freebet od Fortuny

Trzecim elementem powitalnego pakietu dla nowych użytkowników jest frebet. Bonus bez depozytu w wysokości 20 zł to darmowe pieniądze od buka. Możesz je wykorzystać na postawienie dowolnego zakładu, który spełnia warunki promocji.

Promocje dla regularnych graczy

Bukmacher Fortuna przygotował również atrakcyjną ofertę dla stałych graczy, czyli użytkowników często obstawiających zakłady w serwisie. Na typerów czekają takie propozycje jak m.in. gra bez 12% podatku albo Happy Hours („Szczęśliwe godziny”), w trakcie których możesz otrzymać o 14% wyższą wygraną. Operator proponuje też cyklicznie odnawiane bonusy dotyczące najbardziej medialnych wydarzeń sportowych, dzięki którym możesz zgarnąć specjalne punkty, a następnie wymienić je w e-shopie iFortuna na bonusy od depozytu bądź zakłady bez ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *